Renginden, deseninden, görünümünden sıkıldığınız koltuklarınızı, çekyatlarınızı, sandalyelerinizi çağa uydurmak, modern bir görünüm kazandırmak mı istiyorsunuz?

Arızalı, kırık koltuk ve sandalyelerinizi atmak yerine; yeniden değerlendirmek mi istiyor sunuz?

Hasar görmüş, beğeninizi yitirmiş koltuklarınızı yenilemek Bornova Final Spot’un işidir.Yıpranmışlığın ve eskimişliğinin dışında “artık kullanılmaz” dediğiniz koltuklarınıza yepyeni görünüm kazandırıyoruz. İkili koltuklarınızı, kanepelerinizi, salon koltuklarınızı sizin bile tahmin edemeyeceğiniz güzelliklere büründürüyoruz. Üstelik tamir garantisi de veriyoruz. Zengin kumaş kaplama ve deri kaplama seçeneklerimizle, geniş renk ve model çeşitlerimizle koltuklarınızı yenilemeye talip oluyoruz.

bornova koltuk sandalye tamircisi

Bornova Final Spot Koltuk-sandalye isteklerinizi yerine getirmek için sizleri bekliyor. Koltuklarınızı evinizden alıyor, zengin kumaş, deri ve model seçeniklerinden istekleriniz doğrultusunda koltuklarınızı “eskisinden yeni” yapıyor. Üstelik tamir garantisi de veriyor. Siz de koltuklarınızdaki inanılmaz değişimi görmek, koltuklarınızı bu fark ve garantiyle yeniden sevmek istiyorsanız www.bornovaspot.com adresinden bize mesaj bırakabilir, iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaramızdan bize ulaşabilir, isteklerinizi bize bildirebilirsiniz.